Víceautorská tvorba

V této rubrice najdete povídky, které jsem nenapsala pouze já sama. Pomohly mi s nimi holky, které jsem měla to štěstí poznat právě na webu stmivani.eu. Je mezi nimi Hanka, Ema, Lenka a Alča. 

Tímto bych chtěla holkám moc poděkovat za spolupráci a jejich přátelství.

Peťa

 

Princezna Volturi

Stav: DOKONČENÁ

Spolupracovaly: PEŤA a ALČA

 

Příběh vypráví o Isabelle Marii Charlotě Volturi. Tato dívka, nebo spíše řečeno poloupírka, je dcerou vládce upírů Ara. Její nejlepší kamarádka je Jane, která je dcerou Caia. Obě jsou princeznami, avšak nejsou ani za mák pyšné ani rozmazlené.

Jane je stoprocentní upírka, ale Bellu její přeměna čeká až jako dárek k osmnáctým narozeninám. Avšak není to jediný dárek, který tato mladá dáma dostane. Dárek, tedy budoucího manžela, ale nechce.

Ještě před tím, se jí však zdál sen o krásném zlatookém upíroví jménem Edward. Na svých narozeninách se s ním konečně setká, ale jak to celé dopadne? Bude Bella s Edwardem nebo skončí se svým manželem, které nenávidí, nebo to bude ještě někdo jiný? Někdo třetí, ke komu Bella chová jisté sympatie? Všechno se dozvíte, pokud si povídku přečtete.

 

Nejsi ten pravý

Stav: DOKONČENÁ

Spolupracují: PEŤA a HAŇULKA

Bella je dcerou Carlislea, který se jako upír zamiloval do lidské dívky Esme. Po porodu nestihne Esme zachránit a tak žije se svou malou holčičkou Isabellou sám. Sám do chvíle než je napadnou cizí upíři, kteří si mysleli, že Carlisle proměnil Bellu jako dítě a tím porušil pravidla.

V tu chvíli Aro zasáhne a drzé upíry zničí.Bella se mu ale natolik zalíbí, že se rozhodne pojmout za svou manželku

 

Mé rozpůlené srdce

Stav: DOKONČENÁ

Spolupracují: PEŤA a LENKA (místo ní poté EMA)

Já (Peťa) a Lenka jsme pro Vás začaly připravovat novou povídku s názvem MÉ ROZPŮLENÉ SRDCE. V této povídce se však nesetkáme s našimi dobře známými hrdiny. V této povídce, jak má Lenka ve vyzvyku, se budeme zabývat nejmocnější upírkou rodinou a tedy Volturiovýmu.

Celý příběh bude vyprávět o Caiovi, jakožto synovi Ara a Sulphicie, jenž se zamiloval do lidské dívky. Jejich první setkání proběhne přímo ve Voltérském hradě a světe div se, ona z tama odejde živá a zdravá se zvpomínkou na pěkného mladíka, který ji pomohl. Oprah, hlavní hrdinka, však není jen obyčejná dívka a tím na sebe upoutá pozornost Volturiů (v tom se vyžívám já)

Jak to celé dopadne? Tak to zatím opravdu netušíme, ale pokud to budete chtít vědět, počkejte si na první kapitolu a potom se sem vracejte ke čtení dalších částí :o)