Titulek: Fňuk Vložil: Peťa Datum: 24.02.2010

Takže, jak jsem ti slíbila, jdu ti napsat opět hodně dlouhý komentář, tedy se o něj aspoň pokusím.
Nejdřív si budu muset trošku postěžovat. Co prosím tě, budu dělat s tou hordou kapesníčků, co jsem si koupila? Celkem mi stačil jenom jeden, mamka nebude moc nadšená až se budu snažit do skřínky narvat to množství kapesníčků :)
To že to byl Sad End, hned od začátku napovídalo, že nebude konec a žili spolu šťastně až na věky, ale ono to tak možná i skončilo - copak v nebi nebudou spolu? Sice je fakt, že svou smrtí všem ublížili, ale oni budou spolu a to je hlavní - sice ne jako živí-mrtví, ale co se dá dělat.
Moc pěkná kapitola, úplně jsem si to představovala, jak se Edward zastavil v půlce boje a vítal se s Bellou - zrovna mě napadlo přirovnání k hurikánu - všude kolem pohroma, ale uprostřed naprostý klid a mír - přesně tak jsem si to představovala i v této kapitola.
Hodně mě potěšilo, že jsem hned v minulé kapitole uhádla, že to s Bell bylo předem domluvené a samozřejmě, že se mi líbilo tvoje Shakespearovské stvárnění Romea a Julie v upírském světě - bylo to hodně povedené.
Takže, jak jsem psala, doufám, že tě komentáře na stm.eu přemluvily a budeš pokračovat - ať už navážeš na Happy end (což by bylo nejlogičtěší), nebo na Sad End ( kde by se Bell a Eďa dostali do nebe) ... no zase ta moje fantazie - přesto si neodpustím připomínku, že to nebe by nebolo zase tak špatné :D
Pomalu a jistě mi docházejí slova, tak radši nebudu plácat hlouposti a ukončím tento, ne zrovna dost dlouhý komentář, tedy ne tak dlouhý, aby byl hoden této kapitoly, ale i tak snad dost dlouhý, aby vyjídřil všechno, co jsem ti chtěla říct

Přidat nový příspěvek